Opis inwestycji

Znajdź swoje miejsce na Sokoła 1! Doskonała lokalizacja w otoczeniu infrastruktury usługowo-handlowej oraz sąsiedztwie zielonego Parku Sołackiego, pozwala załatwiać szybko pilne sprawy i relaksować się, kiedy tylko masz ochotę. 92 komfortowe lokale mieszkalne z dwupoziomowym garażem podziemnym, to idealna perspektywa na wygodne dziś i spokojne jutro!

Mieszkania z perspektywą...

...na słoneczne poranki

Ciesz się słońcem każdego dnia! Duże okna, efektowne tarasy i bryła budynku zaprojektowana z uwzględnieniem istniejącego sąsiedztwa sprawiają, że mieszkania są jasne i bardzo słoneczne.

Mieszkania z perspektywą...

...na aktywny wypoczynek wśród zieleni

Biegasz, ćwiczysz jogę, spacerujesz–wszystko w pobliżu swojego domu! Zielony Park Sołacki jest do Twojej dyspozycji z całą swoją infrastrukturą przez okrągły rok. Otwórz się na nowe aktywności!

Mieszkania z perspektywą...

...na zielone tarasy

Zacznij dzień kawą, zakończ relaksem na przestronnym tarasie! Otoczony kojącą zielenią ciesz sią słonecznymi porankami i wieczorami pod gwieździstym niebem.

Mieszkania z perspektywą...

...na nietuzinkowe wnętrza

Szukasz czegoś wyjątkowego, a jednocześnie ponadczasowego? Sokoła 1 to piękne, inteligentnie zaprojektowane wnętrza z klasą – przestronne, funkcjonalne, wykończone materiałami wysokiej jakości i z dbałością o każdy detal.

Mieszkania z perspektywą...

...na komfortową przyszłość

Znajdź właśnie tutaj swój sposób na życie – uwij gniazdo na Sokoła 1 lub potraktuj to miejsce jak naprawdę dobrą inwestycję swojego kapitału i zabezpiecz swoją finansową przyszłość.